Chakram +0–+9

A Chakram 60. szintű tőr. Támadás +0-n 53–65, +9-n 91–103. Viselheti: Nindzsa. A teljes fejlesztés +0-tól +9-ig 353 700 Yang; annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül, 0,036288%.
- Fajta
- tőr
- Kaszt
- Nindzsa
- Szint
- 60
- Foglalatok
- 3
- Bónuszos példány esélye
- 15%
- Átadható
- igen
- Raktározható
- igen
A — jelű szintkövetelményt a rendelkezésre álló adatok nem adják meg fokozatonként.
Értékek fokozatonként
| Fokozat | Szint | Támadás | Támadósebesség | Eladási ár |
|---|---|---|---|---|
| +0 | 60 | 53–65 | +15% | 34 920 Yang |
| +1 | — | 55–67 | +15% | 38 800 Yang |
| +2 | — | 57–69 | +15% | 42 680 Yang |
| +3 | — | 59–71 | +15% | 48 500 Yang |
| +4 | — | 61–73 | +15% | 58 200 Yang |
| +5 | — | 65–77 | +15% | 72 750 Yang |
| +6 | — | 70–82 | +15% | 95 060 Yang |
| +7 | — | 76–88 | +15% | 128 040 Yang |
| +8 | — | 83–95 | +15% | 179 450 Yang |
| +9 | — | 91–103 | +15% | 268 690 Yang |
Fejlesztés: hozzávalók és esélyek
| Lépés | Költség | Esély | Hozzávalók |
|---|---|---|---|
| +0 → +1 | 1 200 Yang | 90% | nincs |
| +1 → +2 | 2 500 Yang | 80% | nincs |
| +2 → +3 | 5 000 Yang | 70% | nincs |
| +3 → +4 | 10 000 Yang | 60% | nincs |
| +4 → +5 | 20 000 Yang | 50% | |
| +5 → +6 | 30 000 Yang | 40% | |
| +6 → +7 | 45 000 Yang | 30% | |
| +7 → +8 | 90 000 Yang | 20% | |
| +8 → +9 | 150 000 Yang | 10% |
Összesen +0-tól +9-ig: 353 700 Yang, 2 db Ismeretlen gyógyszer, 2 db Szövetdarab, 2 db Falevél, 1 db Fehér Gyöngy, 2 db Jégdarab, 1 db Kék Gyöngy, 2 db Jéggömb+, 1 db Vérvörös Gyöngy. Annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül: 0,036288%. Ha a kovácsnál a fejlesztés nem sikerül, a tárgy megsemmisül; a hozzávalók és a Yang így is elvesznek. Áldástekerccsel a sikertelen fejlesztés csak egy fokozatot vesz vissza.
Hol szerezhető
Szörnyből esik
| Fokozat | Szörny | Szint | Darab | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) | Szabály |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0 | Démon király | 75 | 1 | 6,25% | 14,0625% | külön dob |
| +0 | Gyilkosság Metinje (70. szint) #8014 | 70 | 1 | 6,25% | 14,0625% | külön dob |
| +1 | Démon király | 75 | 1 | 5% | 11,25% | külön dob |
| +1 | Gyilkosság Metinje (70. szint) #8014 | 70 | 1 | 5% | 11,25% | külön dob |
| +4 | Hae-Tae | 60 | 1 | 4,397706% | 4,397706% | 1 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Démon király | 75 | 1 | 3,75% | 8,4375% | külön dob |
| +2 | Gyilkosság Metinje (70. szint) #8014 | 70 | 1 | 3,75% | 8,4375% | külön dob |
| +0 | Gyilkosság Metinje (70. szint) #8019 | 70 | 1 | 3,75% | 8,4375% | külön dob |
| +1 | Gyilkosság Metinje (70. szint) #8019 | 70 | 1 | 2,5% | 5,625% | külön dob |
| +5 | Hae-Tae | 60 | 1 | 1,912046% | 1,912046% | 1 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Gyilkosság Metinje (70. szint) #8019 | 70 | 1 | 1,25% | 2,8125% | külön dob |
| +4 | Majomfejedelem | 55 | 1 | 1% | 2,25% | 10 ölésenként egy a csoportból |
| +4 | Halálos mérgespók (62. szint) | 62 | 1 | 0,5% | 0,5% | 60. szinttől, szintkülönbség nélkül |
| +4 | Brutális halál.mérgespók | 62 | 1 | 0,5% | 0,5% | 60. szinttől, szintkülönbség nélkül |
| +2 | Démon lándzsaharcos | 59 | 1 | 0,248092% | 0,558206% | 100 ölésenként egy a csoportból |
| +3 | Démon lándzsaharcos | 59 | 1 | 0,133588% | 0,300573% | 100 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Fertőzött kardharcos | 55 | 1 | 0,074067% | 0,166667% | 450 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Láng | 71 | 1 | 0,065% | 0,14625% | 1 000 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Jeti | 66 | 1 | 0,06% | 0,135% | 1 000 ölésenként egy a csoportból |
| +3 | Fertőzött kardharcos | 55 | 1 | 0,037033% | 0,083333% | 450 ölésenként egy a csoportból |
| +3 | Láng | 71 | 1 | 0,035% | 0,07875% | 1 000 ölésenként egy a csoportból |
| +3 | Jeti | 66 | 1 | 0,03% | 0,0675% | 1 000 ölésenként egy a csoportból |
Az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként, bónuszok nélkül értendő. Ha a karakter szintje a szörnyénél magasabb, az esély csökken (15 szinttel fölötte az 1%-ára). A szerver állandó tárgydobás-szorzója 225%: minden olyan dobás alapesélyét ennyivel szorozza, amelyre a szintkülönbség is hat. A szinthez kötött dobásokra nem hat.
Szintfüggő közös dobás
A szintfüggő közös dobások a megölő karakter szintjétől és a szörny rangjától függnek; az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként értendő.
| Fokozat | A karakter szintje | Rang | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) |
|---|---|---|---|---|
| +0 | 45–120 | 4 / 6 | 0,0078% | 0,01755% |
| +1 | 45–120 | 4 / 6 | 0,003125% | 0,007025% |
| +2 | 45–120 | 4 / 6 | 0,00155% | 0,003475% |
| +0 | 50–120 | 2 / 6 | 0,00155% | 0,003475% |
| +1 | 50–120 | 2 / 6 | 0,000625% | 0,0014% |
| +2 | 50–120 | 2 / 6 | 0,0003% | 0,000675% |
| +0 | 50–120 | 3 / 6 | 0,003125% | 0,007025% |
| +1 | 50–120 | 3 / 6 | 0,00125% | 0,0028% |
| +2 | 50–120 | 3 / 6 | 0,000625% | 0,0014% |
| +2 | 75–120 | 1 / 6 | 0,00155% | 0,003475% |
| +3 | 75–120 | 1 / 6 | 0,000625% | 0,0014% |
| +4 | 75–120 | 1 / 6 | 0,0003% | 0,000675% |
| +2 | 75–120 | 2 / 6 | 0,00155% | 0,003475% |
| +3 | 75–120 | 2 / 6 | 0,000625% | 0,0014% |
| +4 | 75–120 | 2 / 6 | 0,0003% | 0,000675% |
| +2 | 75–120 | 3 / 6 | 0,00155% | 0,003475% |
| +3 | 75–120 | 3 / 6 | 0,000625% | 0,0014% |
| +4 | 75–120 | 3 / 6 | 0,0003% | 0,000675% |
| +2 | 75–120 | 4 / 6 | 0,00155% | 0,003475% |
| +3 | 75–120 | 4 / 6 | 0,000625% | 0,0014% |
| +4 | 75–120 | 4 / 6 | 0,0003% | 0,000675% |
Ládából
| Fokozat | Tárgy | Darab | Esély |
|---|---|---|---|
| +2 | 1 | 4,940924% | |
| +3 | 1 | 2,148228% |
Hasonló tárgyak szint szerint
- Ördögálarc tőr (40. szint)
- Ördögmarok tőr (45. szint)
- Véres Tőr (50. szint)
- Borda Kés (55. szint)
- Sárkány kés (65. szint)
- Villám Kés (65. szint)
- Sziámi kés (70. szint)
- Ördögszárny Chakram (75. szint)
Bónuszok: fegyver
Az adatok az Imperion2 szerver saját adatai; más szerveren más értékek érvényesek.