Bónuszok
Minden bónusz: értékek fokozatonként, mire kerülhet és milyen eséllyel.
Egy bónusz értéke öt fokozat egyike. Hogy melyik fokozat jön ki, az így oszlik meg (1–5. fokozat): 30%, 40%, 20%, 8%, 2%; az alacsonyabb táblával: 50%, 40%, 10%, 0%, 0%. Új bónusz hozzáadásának esélye attól függ, hány bónusz van már a tárgyon (0, 1, 2, 3, 4 meglévő bónusznál): 100%, 80%, 60%, 50%, 30%.
Értékek fokozatonként
Mire kerülhet: fegyver
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| Lassítás esélye | 9,97151% | 5 | +8% |
| Állatok elleni erő | 9,97151% | 5 | +20% |
| Orkok elleni erő | 9,97151% | 5 | +20% |
| Ezoterikusok elleni erő | 9,97151% | 5 | +20% |
| Élőholtak elleni erő | 9,97151% | 5 | +20% |
| Ördögök elleni erő | 9,97151% | 5 | +20% |
| esély, átható találatra | 8,547009% | 5 | +10% |
| Ájulás esélye | 5,128205% | 5 | +8% |
| Esély kritikus találatra | 5,128205% | 5 | +10% |
| Félemberek elleni erő | 4,273504% | 5 | +10% |
| Életerő | 3,133903% | 5 | +12 |
| Intelligencia | 3,133903% | 5 | +12 |
| Erő | 3,133903% | 5 | +12 |
| Ügyesség | 3,133903% | 5 | +12 |
| Varázssebesség | 2,279202% | 5 | +20% |
| Mérgezés esélye | 2,279202% | 5 | +8% |
Mire kerülhet: vért
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| veszteség eltűnik a TP-ből | 12,16545% | 5 | +10% |
| veszteség eltűnik az MP-ből | 12,16545% | 5 | +10% |
| Max. TP (max_hp) | 8,515815% | 5 | +2 000 |
| Mágia ellenállás | 6,082725% | 5 | +15% |
| Kard védelem | 4,379562% | 5 | +15% |
| Kétkezes védelem | 4,379562% | 5 | +15% |
| Tőr védekezés | 4,379562% | 5 | +15% |
| Harang védelem | 4,379562% | 5 | +15% |
| Legyező védekezés | 4,379562% | 5 | +15% |
| Nyíl ellenállás | 4,379562% | 5 | +15% |
| Tűz ellenállás | 4,379562% | 5 | +15% |
| Villám ellenállás | 4,379562% | 5 | +15% |
| Szél ellenállás | 4,379562% | 5 | +15% |
| esély a közelharci támadás visszaverésére | 4,379562% | 5 | +10% |
| Jég-ellenállás | 4,379562% | 5 | +15% |
| Föld ellenállás | 4,379562% | 5 | +15% |
| Sötétséggel szembeni ellenállás | 4,379562% | 5 | +15% |
| Támadó érték | 2,189781% | 5 | +50 |
| Varázssebesség | 1,946472% | 5 | +20% |
Mire kerülhet: sisak
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| TP regenerálódás | 11,560694% | 5 | +30% |
| MP-Regenerálódás | 11,560694% | 5 | +30% |
| veszteség eltűnik az MP-ből | 9,633911% | 5 | +10% |
| Állatok elleni erő | 6,743738% | 5 | +20% |
| Orkok elleni erő | 6,743738% | 5 | +20% |
| Ezoterikusok elleni erő | 6,743738% | 5 | +20% |
| Élőholtak elleni erő | 6,743738% | 5 | +20% |
| Ördögök elleni erő | 6,743738% | 5 | +20% |
| Mágia ellenállás | 4,816956% | 5 | +15% |
| Tűz ellenállás | 3,468208% | 5 | +15% |
| Villám ellenállás | 3,468208% | 5 | +15% |
| Szél ellenállás | 3,468208% | 5 | +15% |
| Jég-ellenállás | 3,468208% | 5 | +15% |
| Föld ellenállás | 3,468208% | 5 | +15% |
| Sötétséggel szembeni ellenállás | 3,468208% | 5 | +15% |
| Félemberek elleni erő | 2,890173% | 5 | +10% |
| Esély a nyilak elkerülésére | 1,926782% | 5 | +15% |
| Támadósebesség | 1,541426% | 5 | +8% |
| Mérgezés esélye | 1,541426% | 5 | +8% |
Mire kerülhet: pajzs
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| Állatok elleni erő | 12,152778% | 5 | +20% |
| Orkok elleni erő | 12,152778% | 5 | +20% |
| Ezoterikusok elleni erő | 12,152778% | 5 | +20% |
| Élőholtak elleni erő | 12,152778% | 5 | +20% |
| Ördögök elleni erő | 12,152778% | 5 | +20% |
| esély a közelharci támadás visszaverésére | 6,25% | 5 | +10% |
| Félemberek elleni erő | 5,208333% | 5 | +10% |
| Életerő | 3,819444% | 5 | +12 |
| Intelligencia | 3,819444% | 5 | +12 |
| Erő | 3,819444% | 5 | +12 |
| Ügyesség | 3,819444% | 5 | +12 |
| Esély a közelharci támadás kivédésére | 3,472222% | 5 | +15% |
| esély EXP bónuszra | 3,472222% | 5 | +20% |
| esély dupla mennyiségű Yang eldobására | 3,472222% | 5 | +20% |
| Immunis az ájulás ellen | 1,041667% | 1 | +1 |
| Immunis a lelassulás ellen | 1,041667% | 1 | +1 |
Mire kerülhet: cipő
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| Max. TP (max_hp) | 11,47541% | 5 | +2 000 |
| Max. MP (max_sp) | 11,47541% | 5 | +80 |
| Lassítás esélye | 11,47541% | 5 | +8% |
| Mozgási sebesség | 5,901639% | 5 | +20% |
| Ájulás esélye | 5,901639% | 5 | +8% |
| Esély kritikus találatra | 5,901639% | 5 | +10% |
| Kard védelem | 5,901639% | 5 | +15% |
| Kétkezes védelem | 5,901639% | 5 | +15% |
| Tőr védekezés | 5,901639% | 5 | +15% |
| Harang védelem | 5,901639% | 5 | +15% |
| Legyező védekezés | 5,901639% | 5 | +15% |
| Nyíl ellenállás | 5,901639% | 5 | +15% |
| Esély a nyilak elkerülésére | 3,278689% | 5 | +15% |
| esély EXP bónuszra | 3,278689% | 5 | +20% |
| esély dupla mennyiségű Yang eldobására | 3,278689% | 5 | +20% |
| Támadósebesség | 2,622951% | 5 | +8% |
Mire kerülhet: karkötő
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| veszteség eltűnik a TP-ből | 10,040161% | 5 | +10% |
| Max. TP (max_hp) | 7,028112% | 5 | +2 000 |
| Max. MP (max_sp) | 7,028112% | 5 | +80 |
| Állatok elleni erő | 7,028112% | 5 | +20% |
| Orkok elleni erő | 7,028112% | 5 | +20% |
| Ezoterikusok elleni erő | 7,028112% | 5 | +20% |
| Élőholtak elleni erő | 7,028112% | 5 | +20% |
| Ördögök elleni erő | 7,028112% | 5 | +20% |
| esély, átható találatra | 6,024096% | 5 | +10% |
| Mágia ellenállás | 5,02008% | 5 | +15% |
| esély Mp rablásra | 3,614458% | 5 | +10% |
| Tűz ellenállás | 3,614458% | 5 | +15% |
| Villám ellenállás | 3,614458% | 5 | +15% |
| Szél ellenállás | 3,614458% | 5 | +15% |
| Jég-ellenállás | 3,614458% | 5 | +15% |
| Föld ellenállás | 3,614458% | 5 | +15% |
| Sötétséggel szembeni ellenállás | 3,614458% | 5 | +15% |
| Félemberek elleni erő | 3,012048% | 5 | +10% |
| esély, dupla mennyiségű tárgy eldobására | 1,405622% | 5 | +20% |
Mire kerülhet: nyaklánc
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| TP regenerálódás | 13,824885% | 5 | +30% |
| MP-Regenerálódás | 13,824885% | 5 | +30% |
| veszteség eltűnik az MP-ből | 11,520737% | 5 | +10% |
| Max. TP (max_hp) | 8,064516% | 5 | +2 000 |
| Max. MP (max_sp) | 8,064516% | 5 | +80 |
| esély, átható találatra | 6,912442% | 5 | +10% |
| Ájulás esélye | 4,147465% | 5 | +8% |
| Esély kritikus találatra | 4,147465% | 5 | +10% |
| Kard védelem | 4,147465% | 5 | +15% |
| Kétkezes védelem | 4,147465% | 5 | +15% |
| Tőr védekezés | 4,147465% | 5 | +15% |
| Harang védelem | 4,147465% | 5 | +15% |
| Legyező védekezés | 4,147465% | 5 | +15% |
| Nyíl ellenállás | 4,147465% | 5 | +15% |
| esély EXP bónuszra | 2,304147% | 5 | +20% |
| esély dupla mennyiségű Yang eldobására | 2,304147% | 5 | +20% |
Mire kerülhet: fülbevaló
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| Állatok elleni erő | 9,749304% | 5 | +20% |
| Orkok elleni erő | 9,749304% | 5 | +20% |
| Ezoterikusok elleni erő | 9,749304% | 5 | +20% |
| Élőholtak elleni erő | 9,749304% | 5 | +20% |
| Ördögök elleni erő | 9,749304% | 5 | +20% |
| Mozgási sebesség | 5,013928% | 5 | +20% |
| esély Mp rablásra | 5,013928% | 5 | +10% |
| Kard védelem | 5,013928% | 5 | +15% |
| Kétkezes védelem | 5,013928% | 5 | +15% |
| Tőr védekezés | 5,013928% | 5 | +15% |
| Harang védelem | 5,013928% | 5 | +15% |
| Legyező védekezés | 5,013928% | 5 | +15% |
| Nyíl ellenállás | 5,013928% | 5 | +15% |
| Méreg ellenállás | 5,013928% | 5 | +5% |
| Félemberek elleni erő | 4,178273% | 5 | +10% |
| esély, dupla mennyiségű tárgy eldobására | 1,949861% | 5 | +20% |
6–7. bónuszként
| Bónuszok | Esély, hogy ezt dobja | Legnagyobb fokozat | Legnagyobb érték |
|---|---|---|---|
| Max. TP (max_hp) | 5% | 5 | +500 |
| Max. MP (max_sp) | 5% | 5 | +50 |
| Életerő | 5% | 5 | +5 |
| Intelligencia | 5% | 5 | +5 |
| Erő | 5% | 5 | +5 |
| Ügyesség | 5% | 5 | +5 |
| Támadósebesség | 5% | 5 | +2% |
| Mozgási sebesség | 5% | 5 | +8% |
| Esély kritikus találatra | 5% | 5 | +5% |
| esély, átható találatra | 5% | 5 | +5% |
| Támadó érték | 5% | 5 | +50 |
| Harcosok elleni erő | 5% | 5 | +10% |
| Nindzsák elleni erő | 5% | 5 | +10% |
| Surák elleni erő | 5% | 5 | +10% |
| Sámánok elleni erő | 5% | 5 | +10% |
| Szörnyek elleni erő | 5% | 5 | +10% |
| Védekezési esély harcos támadás ellen | 5% | 5 | +5% |
| Védelmi esély nindzsatámadás ellen | 5% | 5 | +5% |
| Védekezési esély Sura támadás ellen | 5% | 5 | +5% |
| Védekezési esély sámántámadás ellen | 5% | 5 | +5% |
Az adatok az Imperion2 szerver saját adatai; más szerveren más értékek érvényesek.