Eksztázis Cipő +0–+9

Az Eksztázis Cipő 47. szintű cipő. Védelem +0-n 5, +9-n 5. A teljes fejlesztés +0-tól +9-ig 353 700 Yang; annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül, 0,036288%.
- Fajta
- cipő
- Kaszt
- Harcos, Nindzsa, Sura, Sámán
- Szint
- 47
- Bónuszos példány esélye
- 15%
- Átadható
- igen
- Raktározható
- igen
A — jelű szintkövetelményt a rendelkezésre álló adatok nem adják meg fokozatonként.
Értékek fokozatonként
| Fokozat | Szint | Védelem | Mozgási sebesség | Varázssebesség | Eladási ár |
|---|---|---|---|---|---|
| +0 | 47 | 5 | +5% | +1% | 776 Yang |
| +1 | — | 5 | +6% | +2% | 1 552 Yang |
| +2 | — | 5 | +7% | +3% | 3 104 Yang |
| +3 | — | 5 | +8% | +4% | 6 208 Yang |
| +4 | — | 5 | +9% | +5% | 12 416 Yang |
| +5 | — | 5 | +12% | +6% | 23 280 Yang |
| +6 | — | 5 | +15% | +7% | 48 500 Yang |
| +7 | — | 5 | +18% | +8% | 58 200 Yang |
| +8 | — | 5 | +20% | +9% | 97 000 Yang |
| +9 | — | 5 | +25% | +10% | 135 800 Yang |
Fejlesztés: hozzávalók és esélyek
| Lépés | Költség | Esély | Hozzávalók |
|---|---|---|---|
| +0 → +1 | 1 200 Yang | 90% | nincs |
| +1 → +2 | 2 500 Yang | 80% | nincs |
| +2 → +3 | 5 000 Yang | 70% | nincs |
| +3 → +4 | 10 000 Yang | 60% | nincs |
| +4 → +5 | 20 000 Yang | 50% | |
| +5 → +6 | 30 000 Yang | 40% | |
| +6 → +7 | 45 000 Yang | 30% | |
| +7 → +8 | 90 000 Yang | 20% | |
| +8 → +9 | 150 000 Yang | 10% | |
| +9 → Eufória cipő | 200 000 Yang | 100% |
Összesen +0-tól +9-ig: 353 700 Yang, 2 db Pókláb, 2 db Békanyelv, 2 db Békacombok, 1 db Fehér Gyöngy, 2 db Jetibunda, 1 db Kék Gyöngy, 2 db Tigris Tépőfog, 1 db Vérvörös Gyöngy. Annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül: 0,036288%. Ha a kovácsnál a fejlesztés nem sikerül, a tárgy megsemmisül; a hozzávalók és a Yang így is elvesznek. Áldástekerccsel a sikertelen fejlesztés csak egy fokozatot vesz vissza.
Hol szerezhető
Szörnyből esik
| Fokozat | Szörny | Szint | Darab | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) | Szabály |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +7 | Nagy jég boszorkány | 89 | 1 | 12,5% | 28,125% | külön dob |
| +4 | Kígyó kardharcos (64. szint) | 64 | 1 | 0,5% | 0,5% | 60. szinttől, szintkülönbség nélkül |
| +4 | Setaou Bíró | 95 | 1 | 0,38% | 0,38% | 75. szinttől, szintkülönbség nélkül |
| +3 | Sötét harcos | 41 | 1 | 0,138889% | 0,3125% | 200 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Sötét Fanatikus | 35 | 1 | 0,103557% | 0,23301% | 300 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Hulla-szellem | 49 | 1 | 0,08% | 0,18% | 500 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Kecskebéka generális | 61 | 1 | 0,05% | 0,1125% | külön dob |
Az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként, bónuszok nélkül értendő. Ha a karakter szintje a szörnyénél magasabb, az esély csökken (15 szinttel fölötte az 1%-ára). A szerver állandó tárgydobás-szorzója 225%: minden olyan dobás alapesélyét ennyivel szorozza, amelyre a szintkülönbség is hat. A szinthez kötött dobásokra nem hat.
Szintfüggő közös dobás
A szintfüggő közös dobások a megölő karakter szintjétől és a szörny rangjától függnek; az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként értendő.
| Fokozat | A karakter szintje | Rang | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) |
|---|---|---|---|---|
| +0 | 40–120 | 4 / 6 | 0,005625% | 0,01265% |
| +1 | 40–120 | 4 / 6 | 0,0011% | 0,002475% |
| +2 | 40–120 | 4 / 6 | 0,000375% | 0,000825% |
| +0 | 45–120 | 2 / 6 | 0,0011% | 0,002475% |
| +1 | 45–120 | 2 / 6 | 0,000225% | 0,0005% |
| +2 | 45–120 | 2 / 6 | 0,000075% | 0,00015% |
| +0 | 45–120 | 3 / 6 | 0,002225% | 0,005% |
| +1 | 45–120 | 3 / 6 | 0,00045% | 0,001% |
| +2 | 45–120 | 3 / 6 | 0,00015% | 0,000325% |
NPC árulja
| Fokozat | NPC | Ár |
|---|---|---|
| +0 | Fegyverzet-kereskedő | 4 000 Yang |
Hasonló tárgyak szint szerint
Következő fokozat-család: Eufória cipő
- Bőr Csizma (29. szint)
- Arany Cipő (34. szint)
- Bronz Cipő (39. szint)
- Jáde Cipő (43. szint)
- Dicsfény Csizma (51. szint)
- Főnix Cipő (55. szint)
- Tűzmadár Cipő (59. szint)
- Eufória cipő (65–75. szint)
Bónuszok: cipő
Az adatok az Imperion2 szerver saját adatai; más szerveren más értékek érvényesek.