Másfélkezes kard +0–+9

A Másfélkezes kard 36. szintű kard. Támadás +0-n 48–58, +9-n 122–132. Viselheti: Harcos, Nindzsa, Sura. A teljes fejlesztés +0-tól +9-ig 278 000 Yang; annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül, 1,469664%.
- Fajta
- kard
- Kaszt
- Harcos, Nindzsa, Sura
- Szint
- 36
- Foglalatok
- 2
- Bónuszos példány esélye
- 15%
- Átadható
- igen
- Raktározható
- igen
A — jelű szintkövetelményt a rendelkezésre álló adatok nem adják meg fokozatonként.
Értékek fokozatonként
| Fokozat | Szint | Támadás | Varázstámadás | Támadósebesség | Eladási ár |
|---|---|---|---|---|---|
| +0 | 36 | 48–58 | 52–68 | +21% | 2 910 Yang |
| +1 | — | 54–64 | 58–74 | +21% | 3 201 Yang |
| +2 | — | 60–70 | 64–80 | +21% | 3 492 Yang |
| +3 | — | 66–76 | 70–86 | +21% | 4 074 Yang |
| +4 | — | 72–82 | 76–92 | +21% | 4 850 Yang |
| +5 | — | 80–90 | 84–100 | +21% | 6 111 Yang |
| +6 | — | 89–99 | 93–109 | +21% | 7 857 Yang |
| +7 | — | 99–109 | 103–119 | +21% | 10 670 Yang |
| +8 | — | 110–120 | 114–130 | +21% | 14 938 Yang |
| +9 | — | 122–132 | 126–142 | +21% | 22 407 Yang |
Fejlesztés: hozzávalók és esélyek
| Lépés | Költség | Esély | Hozzávalók |
|---|---|---|---|
| +0 → +1 | 1 000 Yang | 90% | nincs |
| +1 → +2 | 2 000 Yang | 90% | nincs |
| +2 → +3 | 4 000 Yang | 90% | nincs |
| +3 → +4 | 8 000 Yang | 80% | nincs |
| +4 → +5 | 13 000 Yang | 70% | |
| +5 → +6 | 20 000 Yang | 60% | |
| +6 → +7 | 40 000 Yang | 50% | |
| +7 → +8 | 70 000 Yang | 40% | |
| +8 → +9 | 120 000 Yang | 30% |
Összesen +0-tól +9-ig: 278 000 Yang, 2 db Rozsdás penge, 2 db Shiriken+, 2 db Pókháló, 1 db Halszálka, 2 db Kígyófarok, 2 db Kagyló, 2 db Kígyóbőr. Annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül: 1,469664%. Ha a kovácsnál a fejlesztés nem sikerül, a tárgy megsemmisül; a hozzávalók és a Yang így is elvesznek. Áldástekerccsel a sikertelen fejlesztés csak egy fokozatot vesz vissza.
Hol szerezhető
Szörnyből esik
| Fokozat | Szörny | Szint | Darab | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) | Szabály |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0 | Féltékenység Metinje | 35 | 1 | 5% | 11,25% | külön dob |
| +1 | Féltékenység Metinje | 35 | 1 | 3,75% | 8,4375% | külön dob |
| +2 | Feketeszél-Gu-Ryung | 35 | 1 | 0,216661% | 0,4875% | 300 ölésenként egy a csoportból |
| +3 | Feketeszél-Gu-Ryung | 35 | 1 | 0,116664% | 0,2625% | 300 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Gyenge majomharcos | 27 | 1 | 0,086667% | 0,195% | 250 ölésenként egy a csoportból |
| +3 | Gyenge majomharcos | 27 | 1 | 0,046667% | 0,105% | 250 ölésenként egy a csoportból |
Az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként, bónuszok nélkül értendő. Ha a karakter szintje a szörnyénél magasabb, az esély csökken (15 szinttel fölötte az 1%-ára). A szerver állandó tárgydobás-szorzója 225%: minden olyan dobás alapesélyét ennyivel szorozza, amelyre a szintkülönbség is hat. A szinthez kötött dobásokra nem hat.
Szintfüggő közös dobás
A szintfüggő közös dobások a megölő karakter szintjétől és a szörny rangjától függnek; az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként értendő.
| Fokozat | A karakter szintje | Rang | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) |
|---|---|---|---|---|
| +0 | 20–35 | 1 / 6 | 0,02665% | 0,05995% |
| +1 | 20–35 | 1 / 6 | 0,005325% | 0,011975% |
| +2 | 20–35 | 1 / 6 | 0,00265% | 0,00595% |
| +0 | 20–35 | 2 / 6 | 0,026% | 0,0585% |
| +1 | 20–35 | 2 / 6 | 0,0052% | 0,0117% |
| +2 | 20–35 | 2 / 6 | 0,0026% | 0,00585% |
| +0 | 20–35 | 3 / 6 | 0,03% | 0,0675% |
| +1 | 20–35 | 3 / 6 | 0,006% | 0,0135% |
| +2 | 20–35 | 3 / 6 | 0,003% | 0,00675% |
| +0 | 20–35 | 4 / 6 | 0,04% | 0,09% |
| +1 | 20–35 | 4 / 6 | 0,008% | 0,018% |
| +2 | 20–35 | 4 / 6 | 0,004% | 0,009% |
NPC árulja
| Fokozat | NPC | Ár |
|---|---|---|
| +0 | Fegyverkereskedő | 15 000 Yang |
Küldetés jutalma
Hasonló tárgyak szint szerint
- Széles Kard (20. szint)
- Ezüst Kard (25. szint)
- Telihold Kard (30. szint)
- Orchideakard (32. szint)
- Barbár kard (40. szint)
- Véres kard (45. szint)
- Nagy kard (50. szint)
- Varázslókard (55. szint)
Bónuszok: fegyver
Az adatok az Imperion2 szerver saját adatai; más szerveren más értékek érvényesek.