Barbár kard +0–+9

A Barbár kard 40. szintű kard. Támadás +0-n 52–68, +9-n 126–142. Viselheti: Harcos, Nindzsa, Sura. A teljes fejlesztés +0-tól +9-ig 278 000 Yang; annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül, 1,469664%.
- Fajta
- kard
- Kaszt
- Harcos, Nindzsa, Sura
- Szint
- 40
- Foglalatok
- 2
- Bónuszos példány esélye
- 15%
- Átadható
- igen
- Raktározható
- igen
A — jelű szintkövetelményt a rendelkezésre álló adatok nem adják meg fokozatonként.
Értékek fokozatonként
| Fokozat | Szint | Támadás | Varázstámadás | Támadósebesség | Eladási ár |
|---|---|---|---|---|---|
| +0 | 40 | 52–68 | 48–58 | +15% | 3 880 Yang |
| +1 | — | 58–74 | 54–64 | +15% | 4 268 Yang |
| +2 | — | 64–80 | 60–70 | +15% | 4 656 Yang |
| +3 | — | 70–86 | 66–76 | +15% | 5 432 Yang |
| +4 | — | 76–92 | 72–82 | +15% | 6 499 Yang |
| +5 | — | 84–100 | 80–90 | +15% | 8 051 Yang |
| +6 | — | 93–109 | 89–99 | +15% | 10 573 Yang |
| +7 | — | 103–119 | 99–109 | +15% | 14 259 Yang |
| +8 | — | 114–130 | 110–120 | +15% | 19 885 Yang |
| +9 | — | 126–142 | 122–132 | +15% | 29 876 Yang |
Fejlesztés: hozzávalók és esélyek
| Lépés | Költség | Esély | Hozzávalók |
|---|---|---|---|
| +0 → +1 | 1 000 Yang | 90% | nincs |
| +1 → +2 | 2 000 Yang | 90% | nincs |
| +2 → +3 | 4 000 Yang | 90% | nincs |
| +3 → +4 | 8 000 Yang | 80% | nincs |
| +4 → +5 | 13 000 Yang | 70% | |
| +5 → +6 | 20 000 Yang | 60% | |
| +6 → +7 | 40 000 Yang | 50% | |
| +7 → +8 | 70 000 Yang | 40% | |
| +8 → +9 | 120 000 Yang | 30% |
Összesen +0-tól +9-ig: 278 000 Yang, 2 db Rozsdás penge, 2 db Shiriken+, 2 db Pókháló, 1 db Halszálka, 2 db Kígyófarok, 2 db Kagyló, 2 db Kígyóbőr. Annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül: 1,469664%. Ha a kovácsnál a fejlesztés nem sikerül, a tárgy megsemmisül; a hozzávalók és a Yang így is elvesznek. Áldástekerccsel a sikertelen fejlesztés csak egy fokozatot vesz vissza.
Hol szerezhető
Szörnyből esik
| Fokozat | Szörny | Szint | Darab | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) | Szabály |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0 | Lélek Metinje | 40 | 1 | 5% | 11,25% | külön dob |
| +1 | Lélek Metinje | 40 | 1 | 3,75% | 8,4375% | külön dob |
| +3 | Ork felderítő | 29 | 1 | 2% | 4,5% | külön dob |
| +2 | Jin-Hee | 31 | 1 | 1% | 2,25% | külön dob |
| +1 | Fekete vihar-Joh-Hwan | 36 | 1 | 1% | 2,25% | külön dob |
| +1 | Bo | 37 | 1 | 1% | 2,25% | külön dob |
| +3 | Majomgenerális | 40 | 1 | 0,25% | 0,5625% | 100 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Büszke ork kém | 36 | 1 | 0,05555% | 0,125% | 600 ölésenként egy a csoportból |
| +2 | Sivatagi bandita (54. szint) | 54 | 1 | 0,05% | 0,1125% | külön dob |
Az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként, bónuszok nélkül értendő. Ha a karakter szintje a szörnyénél magasabb, az esély csökken (15 szinttel fölötte az 1%-ára). A szerver állandó tárgydobás-szorzója 225%: minden olyan dobás alapesélyét ennyivel szorozza, amelyre a szintkülönbség is hat. A szinthez kötött dobásokra nem hat.
Szintfüggő közös dobás
A szintfüggő közös dobások a megölő karakter szintjétől és a szörny rangjától függnek; az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként értendő.
| Fokozat | A karakter szintje | Rang | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) |
|---|---|---|---|---|
| +0 | 20–35 | 1 / 6 | 0,02% | 0,045% |
| +1 | 20–35 | 1 / 6 | 0,004% | 0,009% |
| +2 | 20–35 | 1 / 6 | 0,002% | 0,0045% |
| +0 | 20–35 | 2 / 6 | 0,0195% | 0,043875% |
| +1 | 20–35 | 2 / 6 | 0,0039% | 0,008775% |
| +2 | 20–35 | 2 / 6 | 0,00195% | 0,004375% |
| +0 | 20–35 | 3 / 6 | 0,0225% | 0,050625% |
| +1 | 20–35 | 3 / 6 | 0,004475% | 0,01005% |
| +2 | 20–35 | 3 / 6 | 0,002225% | 0,005% |
| +0 | 20–35 | 4 / 6 | 0,03% | 0,0675% |
| +1 | 20–35 | 4 / 6 | 0,006% | 0,0135% |
| +2 | 20–35 | 4 / 6 | 0,003% | 0,00675% |
Küldetés jutalma
Hasonló tárgyak szint szerint
- Ezüst Kard (25. szint)
- Telihold Kard (30. szint)
- Orchideakard (32. szint)
- Másfélkezes kard (36. szint)
- Véres kard (45. szint)
- Nagy kard (50. szint)
- Varázslókard (55. szint)
- Félhold kard (60. szint)
Bónuszok: fegyver
Az adatok az Imperion2 szerver saját adatai; más szerveren más értékek érvényesek.