Sarló kard +0–+9

A Sarló kard 10. szintű kard. Támadás +0-n 20–24, +9-n 83–87. Viselheti: Harcos, Nindzsa, Sura. A teljes fejlesztés +0-tól +9-ig 189 300 Yang; annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül, 1,889568%.
- Fajta
- kard
- Kaszt
- Harcos, Nindzsa, Sura
- Szint
- 10
- Foglalatok
- 1
- Bónuszos példány esélye
- 15%
- Átadható
- igen
- Raktározható
- igen
A — jelű szintkövetelményt a rendelkezésre álló adatok nem adják meg fokozatonként.
Értékek fokozatonként
| Fokozat | Szint | Támadás | Varázstámadás | Támadósebesség | Eladási ár |
|---|---|---|---|---|---|
| +0 | 10 | 20–24 | 20–24 | +24% | 117 Yang |
| +1 | — | 27–31 | 27–31 | +24% | 117 Yang |
| +2 | — | 34–38 | 34–38 | +24% | 117 Yang |
| +3 | — | 41–45 | 41–45 | +24% | 194 Yang |
| +4 | — | 48–52 | 48–52 | +24% | 194 Yang |
| +5 | — | 55–59 | 55–59 | +24% | 291 Yang |
| +6 | — | 62–66 | 62–66 | +24% | 291 Yang |
| +7 | — | 69–73 | 69–73 | +24% | 388 Yang |
| +8 | — | 76–80 | 76–80 | +24% | 582 Yang |
| +9 | — | 83–87 | 83–87 | +24% | 873 Yang |
Fejlesztés: hozzávalók és esélyek
| Lépés | Költség | Esély | Hozzávalók |
|---|---|---|---|
| +0 → +1 | 600 Yang | 90% | nincs |
| +1 → +2 | 1 200 Yang | 90% | nincs |
| +2 → +3 | 2 500 Yang | 90% | nincs |
| +3 → +4 | 5 000 Yang | 90% | nincs |
| +4 → +5 | 10 000 Yang | 80% | nincs |
| +5 → +6 | 20 000 Yang | 60% | nincs |
| +6 → +7 | 30 000 Yang | 50% | |
| +7 → +8 | 45 000 Yang | 40% | |
| +8 → +9 | 75 000 Yang | 30% |
Összesen +0-tól +9-ig: 189 300 Yang, 1 db Medvetalp bőr, 2 db Fehér hajszalag+, 2 db Törött porcelán. Annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül: 1,889568%. Ha a kovácsnál a fejlesztés nem sikerül, a tárgy megsemmisül; a hozzávalók és a Yang így is elvesznek. Áldástekerccsel a sikertelen fejlesztés csak egy fokozatot vesz vissza.
Hol szerezhető
Szörnyből esik
| Fokozat | Szörny | Szint | Darab | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) | Szabály |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0 | Harc Metinje | 10 | 1 | 5% | 11,25% | külön dob |
| +1 | Harc Metinje | 10 | 1 | 3,75% | 8,4375% | külön dob |
| +2 | Harc Metinje | 10 | 1 | 1,25% | 2,8125% | külön dob |
| +3 | Mu-Rang | 16 | 1 | 1% | 2,25% | külön dob |
| +4 | Mu-Rang | 16 | 1 | 1% | 2,25% | külön dob |
| +2 | Kékfarkas | 6 | 1 | 0,05% | 0,1125% | külön dob |
Az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként, bónuszok nélkül értendő. Ha a karakter szintje a szörnyénél magasabb, az esély csökken (15 szinttel fölötte az 1%-ára). A szerver állandó tárgydobás-szorzója 225%: minden olyan dobás alapesélyét ennyivel szorozza, amelyre a szintkülönbség is hat. A szinthez kötött dobásokra nem hat.
Szintfüggő közös dobás
A szintfüggő közös dobások a megölő karakter szintjétől és a szörny rangjától függnek; az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként értendő.
| Fokozat | A karakter szintje | Rang | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) |
|---|---|---|---|---|
| +0 | 1–15 | 1 / 6 | 0,05% | 0,1125% |
| +1 | 1–15 | 1 / 6 | 0,02% | 0,045% |
| +2 | 1–15 | 1 / 6 | 0,01% | 0,0225% |
| +0 | 1–15 | 2 / 6 | 0,065% | 0,14625% |
| +1 | 1–15 | 2 / 6 | 0,026% | 0,0585% |
| +2 | 1–15 | 2 / 6 | 0,013% | 0,02925% |
| +0 | 1–15 | 3 / 6 | 0,075% | 0,16875% |
| +1 | 1–15 | 3 / 6 | 0,03% | 0,0675% |
| +2 | 1–15 | 3 / 6 | 0,015% | 0,03375% |
| +0 | 1–15 | 4 / 6 | 0,2% | 0,45% |
| +1 | 1–15 | 4 / 6 | 0,08% | 0,18% |
| +2 | 1–15 | 4 / 6 | 0,04% | 0,09% |
Hasonló tárgyak szint szerint
- Kard (0. szint)
- Hosszú Kard (5. szint)
- Bambuszkard (15. szint)
- Széles Kard (20. szint)
- Ezüst Kard (25. szint)
- Telihold Kard (30. szint)
Bónuszok: fegyver
Az adatok az Imperion2 szerver saját adatai; más szerveren más értékek érvényesek.