Lovas csata íj +0–+9

A Lovas csata íj 25. szintű íj. Támadás +0-n 50–118, +9-n 133–201. Viselheti: Nindzsa. A teljes fejlesztés +0-tól +9-ig 278 000 Yang; annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül, 1,469664%.
- Fajta
- íj
- Kaszt
- Nindzsa
- Szint
- 25
- Foglalatok
- 2
- Bónuszos példány esélye
- 15%
- Átadható
- igen
- Raktározható
- igen
A — jelű szintkövetelményt a rendelkezésre álló adatok nem adják meg fokozatonként.
Értékek fokozatonként
| Fokozat | Szint | Támadás | Támadósebesség | Eladási ár |
|---|---|---|---|---|
| +0 | 25 | 50–118 | +29% | 970 Yang |
| +1 | — | 57–125 | +29% | 1 067 Yang |
| +2 | — | 64–132 | +29% | 1 164 Yang |
| +3 | — | 71–139 | +29% | 1 358 Yang |
| +4 | — | 78–146 | +29% | 1 649 Yang |
| +5 | — | 87–155 | +29% | 2 037 Yang |
| +6 | — | 97–165 | +29% | 2 619 Yang |
| +7 | — | 108–176 | +29% | 3 589 Yang |
| +8 | — | 120–188 | +29% | 4 947 Yang |
| +9 | — | 133–201 | +29% | 7 469 Yang |
Fejlesztés: hozzávalók és esélyek
| Lépés | Költség | Esély | Hozzávalók |
|---|---|---|---|
| +0 → +1 | 1 000 Yang | 90% | nincs |
| +1 → +2 | 2 000 Yang | 90% | nincs |
| +2 → +3 | 4 000 Yang | 90% | nincs |
| +3 → +4 | 8 000 Yang | 80% | nincs |
| +4 → +5 | 13 000 Yang | 70% | |
| +5 → +6 | 20 000 Yang | 60% | |
| +6 → +7 | 40 000 Yang | 50% | |
| +7 → +8 | 70 000 Yang | 40% | |
| +8 → +9 | 120 000 Yang | 30% |
Összesen +0-tól +9-ig: 278 000 Yang, 2 db Ezotéria bevezető, 2 db Shiriken+, 2 db Orkfog, 1 db Halszálka, 1 db Kígyófarok, 2 db Kagyló, 2 db Kígyóbőr. Annak az esélye, hogy minden lépés elsőre sikerül: 1,469664%. Ha a kovácsnál a fejlesztés nem sikerül, a tárgy megsemmisül; a hozzávalók és a Yang így is elvesznek. Áldástekerccsel a sikertelen fejlesztés csak egy fokozatot vesz vissza.
Hol szerezhető
Szörnyből esik
| Fokozat | Szörny | Szint | Darab | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) | Szabály |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0 | Fekete Metinje | 25 | 1 | 5% | 11,25% | külön dob |
| +1 | Fekete Metinje | 25 | 1 | 3,75% | 8,4375% | külön dob |
| +2 | Fekete Metinje | 25 | 1 | 2,5% | 5,625% | külön dob |
| +0 | Se-Rang | 28 | 1 | 2% | 4,5% | külön dob |
| +0 | Fehér eskü íjász (20. szint) #332 | 20 | 1 | 1% | 2,25% | külön dob |
| +1 | Fehér eskü íjász (20. szint) #332 | 20 | 1 | 1% | 2,25% | külön dob |
| +0 | Fehér eskü generális (25. szint) #333 | 25 | 1 | 1% | 2,25% | külön dob |
| +0 | Eun-Jung | 26 | 1 | 0,05% | 0,1125% | külön dob |
| +1 | Eun-Jung | 26 | 1 | 0,05% | 0,1125% | külön dob |
Az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként, bónuszok nélkül értendő. Ha a karakter szintje a szörnyénél magasabb, az esély csökken (15 szinttel fölötte az 1%-ára). A szerver állandó tárgydobás-szorzója 225%: minden olyan dobás alapesélyét ennyivel szorozza, amelyre a szintkülönbség is hat. A szinthez kötött dobásokra nem hat.
Szintfüggő közös dobás
A szintfüggő közös dobások a megölő karakter szintjétől és a szörny rangjától függnek; az esély azonos szintű szörnyre, ölésenként értendő.
| Fokozat | A karakter szintje | Rang | Alapesély | A szerver szorzójával (225%) |
|---|---|---|---|---|
| +0 | 15–35 | 1 / 6 | 0,02665% | 0,05995% |
| +1 | 15–35 | 1 / 6 | 0,005325% | 0,011975% |
| +2 | 15–35 | 1 / 6 | 0,00265% | 0,00595% |
| +0 | 15–35 | 2 / 6 | 0,026% | 0,0585% |
| +1 | 15–35 | 2 / 6 | 0,0052% | 0,0117% |
| +2 | 15–35 | 2 / 6 | 0,0026% | 0,00585% |
| +0 | 15–35 | 3 / 6 | 0,03% | 0,0675% |
| +1 | 15–35 | 3 / 6 | 0,006% | 0,0135% |
| +2 | 15–35 | 3 / 6 | 0,003% | 0,00675% |
| +0 | 15–35 | 4 / 6 | 0,04% | 0,09% |
| +1 | 15–35 | 4 / 6 | 0,008% | 0,018% |
| +2 | 15–35 | 4 / 6 | 0,004% | 0,009% |
NPC árulja
| Fokozat | NPC | Ár |
|---|---|---|
| +0 | Fegyverkereskedő | 5 000 Yang |
Hasonló tárgyak szint szerint
- Hosszú Íj (5. szint)
- Összetett íj (10. szint)
- Csata íj (15. szint)
- Lovas hosszú íj (20. szint)
- Agancs Íj (30. szint)
- Rézzel díszitett íj (32. szint)
- Pusztító íj (36. szint)
- Vörös szem íj (40. szint)
Bónuszok: fegyver
Az adatok az Imperion2 szerver saját adatai; más szerveren más értékek érvényesek.